درمان زردی نوزاد در منزل

اجاره دستگاه زردی نوزاد در شهریار

اجاره دستگاه زردی نوزاد در شهریار

شما برای اجاره دستگاه زردی نوزاد در شهریار می‌توانید با شماره 09057285584 تماس بگیرید و شرایط نوزاد را توضیح داده و با توجه به شرایط او دستگاه مناسب را اجاره کنید.

برای ساکنین شهریار، خدمات اجاره دستگاه فتوتراپی به مناطقی چون: اندیشه، باغستان ،نصیر آباد، خادم آباد، شهرک وائین، امیریه، سعید آباد، فردوسیه ،وحیدیه ،صبا شهر، شاهد شهر. جوقین ، دهستان رزکان ،دهستان فردوس ،دهستان قائم آباد ، سعید آباد و دهستان مویز اجاره دستگاه زردی نوزاد انجام می‌شود.

اجاره دستگاه زردی نوزاد در شهریار

برای اجاره دستگاه زردی نوزاد در شهریار چه باید کرد؟

اگر برای اجاره دستگاه نوزاد در شهریار در جست و جو هستید می‌توانید با تماس با شماره 09057285584 تمامی مشاوره های لازم را دریافت کنید. در کمترین زمان ممکن دستگاه درمان زردی را دریافت خواهید کرد.

به ساکنین شهریار و مناطقی چون اندیشه، باغستان، نصیر آباد، خادم آباد، رزکان، صباشهر، امیریه بهترین خدمات اجاره دستگاه زردی نوزاد، با قیمت مناسب و تضمین درمان قطعی زردی نوزاد را می‌دهیم.

شما میتوانید در کمتر از یک ساعت با اجاره دستگاه فتوتراپی درمان زردی نوزاد دلبدتان را آغاز کنید و تمامی نگرانی هایتان رفع شود.

در ابتدا شرایط نوزاد خود را برای مشاورین ما شرح داده، بهترین انتخاب را با مشورت شما برای درمان زردی، پیش خواهیم برد. شماره تماس ما برای اجاره دستگاه زردی نوزاد 09057285584 است.

توضیح جامع در مورد بیماری زردی نوزاد

زردی نوزاد یا هیپربیلیروبینمی نوزاد، یک وضعیت پرخطر برای نوزادان است که با افزایش غلظت بیلی‌روبین در خون نوزاد رخ می‌دهد. بیلی‌روبین یک پیگمنت یا رنگدانه زرد رنگ است که در سلول‌های قرمز خون تولید می‌شود و با فعالیت کبد و دفع آن از بدن، رنگ پوست و سایر بافت‌های بدن را تغییر می‌دهد. در نوزادان، کبد هنوز به طور کامل عملکرد خود را برای تجزیه بیلی‌روبین ندارد و به همین دلیل در بدنشان می‌تواند بیشتر از حد تجمع پیدا کند.

در صورتی که غلظت بیلی‌روبین در خون نوزاد بیشتر از مقدار معمول باشد، پوست و مخاط آن‌ زرد می‌شود، این وضعیت را زردی فیزیولوژیک می‌نامند و معمولاً به‌طور خودبخودی در چند روز اول پس از تولد بهبود می‌یابد. اما در برخی از موارد، غلظت بیلی‌روبین در خون نوزاد به حدی بالا می‌رود که به صورت خطرناکی سمی شود و مشکلاتی نظیر کم‌خونی، اختلال در عملکرد مغز و کمبود اکسیژن را به وجود می‌آورد. این حالت زردی پاتولوژیک نامیده می‌شود و نیاز به درمان دارد.

درمان زردی نوزاد معمولاً با پایین آوردن بیلی‌روبین از بدن نوزاد صورت می‌گیرد، این کار با استفاده از دستگاه فتوتراپی یا همان دستگاه زردی نوزاد، که نور خاصی تابانده و بیلی‌روبین را از بدن نوزاد دفع می‌کند، انجام می‌شود.

باید بگوییم بیماری زردی در دوران بارداری قابل پیش گیری نیست و هیچگونه اقدامی برای جلوگیری آن قابل انجام نیست. دلایل زردی در نوزادان باهم کاملا متفاوت است. نوزادهای مختلف با دلیل های غیر یکسان به بیماری زردی مبتلا می‌شوند. پس نوع زردی هر نوزاد با دیگری متفاوت است.

در ادامه به انواع مختلف زردی در نوزادان می‌پردازیم.

زردی فیزیولوژیک یا Physiologic jaundice:

زردی فیزیولوژیک، یک نوع شایع از زردی است که تا ۶۰ درصد از نوزادان را تحت تاثیر قرار می دهد. که ناشی از تجزیه طبیعی سلول های خون قرمز در بدن و تجمع بیلی روبین در خون ایجاد می شود. اگر سطح بیلی روبین در خون بیش از حد بالا باشد، می تواند باعث زردی پوست و سفیدی چشم شود که علائم مشخصه بیماری زردی یا یرقان هستند.

زردی فیزیولوژیک معمولاً در چند روز اول زندگی نوزاد ظاهر می شود و بدون نیاز به درمان از بین می‌رود. اما اگر تجمع بیلی روبین در خون بیش از اندازه باشد حتما باید درمان برای آن صورت گیرد.

دقیقاً علت زردی فیزیولوژیک در کودکان نوزاد مشخص نیست، اما می‌تواند با کامل نشدن کبد در نوزادان مرتبط باشد. کبد مسئول دفع و حذف بیلی روبین اضافه از بدن است و در نوزادان، این فرایند ممکن است کندتر یا اصلا صورت نگیرد. علاوه بر این، نوزادان سطح بالاتری از سلول های خون قرمز نسبت به افراد بزرگتر دارند، که می تواند بعد از شکسته شدن تبدیل بیلی روبین شود.

یکی از انواع دلایل زردی فیزیولوژیک کم بودن شیر مادر در روزهای ابتدای تولد نوزاد است. مادران معمولا در روزهای ابتدای زایمان شیر کمتری در بدنشان تولید می‌شود. یا قادر به دادن شیر به فرزنشان نیستند. همین دلیل برای بالا رفتن زردی نوزاد کافیست. در این صورت نوزاد گرسنه خواهند ماند و شیر مورد نیاز به او نمی‌رسد. با کم بودن تغذیه فرزند دلبندتان او به بیماری زردی مبتلا خواهد شد.

درمان زردی فیزیولوزیک اصولا استفاده از دستگاه فتوتراپی با نام علمی neonatal jaundice machine یا Phototherapy است. شما برای اجاره دستگاه زردی نوزاد در شهریار می توانید از خدمات شبانه روزی ما استفاده کنید.

زردی پاتولوژیک یا Pathological jaundice:

زردی پاتولوژیک نوزاد یکی از انواع زردی است که به خاطر افزایش سطح بیلی‌روبین در خون، باعث زردی پوست و سفیدی چشم‌ها و در نهایت کل بدن می‌شود. این نوع زردی ناشی از بیماری یا شرایط خاصی است که معمولا در نوزادان رخ می‌دهد. برخلاف زردی فیزیولوژیک که در نوزادان رایج است و به عنوان یک شرایط طبیعی محسوب می‌شود، زردی پاتولوژیک به دلیل بیماری یا عارضه خاص رخ می‌دهد.

علل شایع زردی پاتولوژیک شامل بیماری‌های کبدی، ناسازگار بودن گروه خون مادر و نوزاد و  یا وجود عفونت در بدن نوزاد می‌باشند. عوامل دیگر می‌توانند عوامل دارویی هم میتوانند باعث تخریب سلول‌های قرمز خون می‌شوند.

درمان زردی پاتولوژیک بسته به علت اصلی و شدت آن می‌تواند طول درمان ‌های متفاوتی داشته باشد. درمان این نوع از زردی هم مثل زردی فیزیولوژیک استفاده و اجاره دستگاه زردی نوزاد با نام علمی neonatal jaundice machine یا Phototherapy است.

زردی شیر مادر یا Breast milk jaundice:

زردی شیر مادر یا Breast milk jaundice، نوعی از زردی نوزاد است که در بعضی از نوزادان شیرخوار رخ می‌دهد. این نوع زردی به دلیل موادی که در شیر مادر وجود دارند و با تجزیه بیلیروبین در کبد مداخله می‌کنند، ایجاد می‌شود. علل دقیق این مواد هنوز مشخص نیست، اما تحقیقات نشان داده است که این مواد با افزایش شیر مادر در بدن نوزاد افزایش می‌یابند.

اگر زردی شیر مادر خفیف باشد، نیاز به درمان ندارند و تا ۱-۲ ماه پس از تولد خاتمه می‌یابد. با این حال، در موارد شدید،نوزاد باید تحت مراقبت پزشکی و درمانی قرار گیرد. در صورت افزایش سریع سطح بیلیروبین در خون نوزاد، پزشک برای کنترل بیشتر سطح بیلیروبین، فوتوتراپی یا تعویض خون را توصیه کند.

در این نوع از زردی بسیاری از پزشکان نوزاد را از خوردن شیر مادر منع میکنند. شیر مادر به مدت ۴۸ تا ۷۲ ساعت قطع میشود. در این مدت نوزاد از شیر های مصنوعی یا شیرخشک تغذیه می‌شود. نرسیدن شیر مادر به بدن نوزاد باعث کاهش سطح بیلی روبین در خون او می‌شود.

اکثر مادران برای خشک شدن شیر خود در این مدت بسیار نگران هستند و تمایلی به منع کردن شیر خودشان از نوزاد را ندارند. در این باره میگوییم که نگران نباشید اگر در این حین شیر مادر دوشیده شود مشکلی در آینده برای شیر مادر نخواهید داشت. 

اگر هم نگران شیر خشکی شدن نوزاد در آینده هستید، نگران نباشید. چرا که نوزاد طعم شیر را متوجه نمی شود و فقط به روان بودن سر شیشه عادت می کند. اگر از قاشق و یا قطره چکان برای تغذیه استفاده کنید، هیچ مشکلی برای روزهای بعد نخواهید داشت.

البته برای درمان، فقط قطع کردن شیر مادر کافی نیست. نوزاد باید تحت نور درمانی و فتوتراپی قرار بگیرد. با این کار تجمع بیلیروبین در خون نوزاد کاهش پیدا کرده و از طرق ادرار و مدفوع از بدن او دفع می‌شود.

لازم است بگوییم شما برای درمان نیازی به خرید دستگاه فتوتراپی ندارید و می توانید با اجاره دستگاه زردی نوزاد در شهریار برای درمان زردی نوزاد در منزل اقدام کنید. ما شما را در این امر مهم یاری خواهد کرد.

اگر زردی نوزاد شما از عدد 8 تا 22 باشد میتوانید از طریق اجاره دستگاه زردی نوزاد در شهریار در منزل درمان را آغاز کنید و از خدمات زردی طب کلینیک استفاده نمایید. مشاوران ما شما را به صورت 24 ساعته پشتیبانی خواهند کرد.

 

مزیت اجاره دستگاه زردی نوزاد در شهریار

اگر نوزادی دارید که به تازگی با بیماری زردی مواجه شده است می‌توانید درمان را به واسطه اجاره دستگاه زردی نوزاد در شهریار انجام دهید که در ادامه به مزایای آن می پردازیم.

کاهش هزینه درمان:

اجاره دستگاه زردی نوزاد کلیدی برای صرفه جویی در هزینه های درمان زردی  نوزاد در منزل

آیا به دنبال راهی برای کاهش هزینه های مربوط به درمان زردی نوزاد هستید؟ آیا می‌خواهید در عین صرفه جویی در هزینه ها، از آخرین تکنولوژی های پزشکی برای درمان زردی نوزاد استفاده کنید؟

حالا می‌توانید با اجاره دستگاه زردی نوزاد در شهریار، هزینه های خود را به حداقل برسانید و به آخرین تکنولوژی های درمانی دسترسی داشته باشید. برای نوزادانی که به دلیل زردی به درمان نیاز دارند، دستگاه زردی یک راه حل کارآمد و بدون هیچ گونه مشکلات جانبی است.

با اجاره دستگاه زردی نوزاد در شهریار، شما می‌توانید از هزینه های پرسابقه بیمارستان خودداری کنید و به جای آن، از این تجهیزات پزشکی در خانه خود استفاده کنید. همچنین با اجاره دستگاه زردی، می‌توانید از زمان و هزینه های مربوط به رفت و آمد به بیمارستان جلوگیری کنید.

در کل، اجاره دستگاه زردی نه تنها به شما در صرفه جویی هزینه کمک می‌کند، بلکه به شما این امکان را می‌دهد که برای درمان زردی نوزاد خود از بهترین و آخرین تکنولوژی ها استفاده کنید.

قرارگیری نوزاد و مادر کنار یکدیگر:

دوری از مادر در اولین روزهای زندگی نوزاد ممکن است برای مادر و نوزاد هر دو دشوار باشد.

اجاره دستگاه زردی نوزاد به مادران اجازه می دهد تا نوزاد خود را در کنارشان نگه دارند و از این طریق از تجربه مادر شدن خود لذت ببرند و به نوزاد گرمای بدنی و عشق و محبت بیشتری بدهند.

 همچنین، دوری از مادر ممکن است به نوزاد آسیب برساند، چرا که نیاز به تغذیه، مراقبت و احساس امنیت از طرف مادر برای نوزاد بسیار مهم است. با اجاره دستگاه زردی نوزاد در شهرری، مادران می توانند با حفظ نزدیکی و ارتباط با فرزند خود، تجربه یک ارتباط نزدیک و احساسی بیشتری را داشته باشند.

دور بودن از عفونت های بیمارستانی:

هنگامی که یک نوزاد به دنیا می‌آید، سیستم ایمنی ضعیفی دارد و این به معنای آن است که او در مقابل عفونت‌ها و بیماری‌های مختلف آسیب‌پذیر است. بنابراین، حفظ سلامتی نوزاد بسیار حائز اهمیت است، و از طریق اجاره دستگاه زردی نوزاد در شهریار می‌توانید به نحو احسنتی به درمان قطعی و بی خطر دست پیدا کنید.

بسیاری از بیمارستان‌ها الودگی‌های زیادی دارند که می‌توانند عامل انتقال عفونت‌ها به نوزادان باشند. همچنین، از آنجا که نوزادان با بیماران دیگر در بخش نوزادان بستری هستند، این بیماران ممکن است عامل انتقال عفونت‌ها باشند. با اجاره دستگاه زردی نوزاد در شهریار، شما می‌توانید نوزاد خود را در خانه درمان کنید و از خطر عفونت‌های بیمارستانی جلوگیری کنید. این باعث می‌شود که نوزاد شما از بیماری‌هایی مانند عفونت‌های خطرناک ناشی از باکتری‌ها و ویروس‌ها در بیمارستان در امان باشد.

بنابراین، با اجاره دستگاه زردی نوزاد به جای ماندن در بخش نوزادان بیمارستان، مادر و نوزاد در خانه می‌توانند با هم باشند و نگرانی از انتقال عفونت و بیماری را از خود دور کنند.

برای دریافت مشاوره رایگان برای اجاره دستگاه زردی نوزاد در شهریار همین حالا با شماره 09057285584  تماس بگیرید تا شرایط را از کارشناسان ما جویا شوید و به صورت 24 ساعته از خدمات اجاره دستگاه زردی نوزاد بهره مند شوید. 

renting-baby-jaundice-machine-Shahriar

قیمت مناسب برای اجاره دستگاه زردی نوزاد در شهریار

در صورتی که نوزاد شما دچار زردی شده است، دستگاه زردی نوزاد از تجهیزاتی است که به طور ویژه برای کمک به درمان این بیماری وجود دارد. به دنبال یافتن دستگاهی مناسب و با قیمت مناسب در شهریار برای اجاره، می‌توانید به زردی طب کلینیک مراجعه کنید.

در این مرکز، دستگاه‌هایی با آخرین تکنولوژی و با بهترین کیفیت قرار دارند که اجاره آن‌ها با قیمت مناسب و بسیار رقابتی ارائه می‌شود. همچنین، تیم پزشکی مجرب و با تجربه در این مرکز آماده است که به شما در انتخاب و استفاده و اجاره دستگاه زردی نوزاد در شهریار کمک کنند.

اجاره دستگاه زردی نوزاد از زردی طب کلینیک به شما کمک خواهد کرد تا بتوانید نوزاد خود را در خانه با بهترین روش‌های درمانی ممکن، درمان کنید. بنابراین، با اطمینان به زردی طب کلینیک مراجعه کنید و دستگاه زردی نوزاد را با قیمت مناسب در شهریار اجاره کنید.

شما بعد از مراجعه به پزشک یا انجام تست زردی می‌توانید، در صورتی نوزادتان به زردی مبتلا بود، جهت اجاره دستگاه زردی نوزاد در شهریار با ما تماس گرفته و اقدام به کرایه دستگاه فتوتراپی کنید. همچنین اگر ساکن سایر مناطقی مثل: غرب تهران، شرق تهران، شمال تهران، جنوب تهران، کرج، شهرری باشید هم می‌توانید از خدمات ویژه زردی طب کلینیک بهره مند شوید. برای آرامش خاطر شما تمامی مجوزات و گواهینامه‌ها در سایت قرار گرفته است.پس با خیال راحت میتواتید از خدمات درمان با اجاره دستگاه زردی نوزاد در شهریار استفاده کنید.

 

جست و جوهای مرتبط:
اجاره دستگاه زردی نوزاد در شهریار
اجاره دستگاه زردی در شهریار
اجاره دستگاه زردی در اندیشه
اجاره دستگاه زردی نوزاد در اندیشه
اجاره دستگاه فتوتراپی در شهریار
اجاره دستگاه فتوتراپی نوزاد در شهریار
کرایه دستگاه زردی نوزاد در شهریار
کرایه دستگاه زردی در شهریار
کرایه دستگاه زردی بچه در شهریار
مراکز تست زردی نوزاد در شهریار
مراکز تست زردی در شهریار

شرایط اجاره دستگاه زردی نوزاد در شهریار

زردی طب کلینیک برای قسمت اجاره دستگاه زردی نوزاد در شهریار به صورت 24 ساعته خدمات اجاره دستگاه زردی نوزاد را ارائه میدهد.به صورت شبانه روزی با شماره 09057285584 تماس بگیرید و اطلاعات جامع دریافت کنید.

مشاوران و تیم پزشکان زردی طب کلینیک به صورت تمام وقت پشتبان شما برای درمان زردی نوزادتان در منزل هستند.

معتبرترین مرکز اجاره دستگاه زردی نوزاد در شهریار و اندیشه اماده خدمت رسانی به شما عزیران میباشد.

منوی دسته های خود را در Header builder -> Mobile -> Mobile menu menu -> Show/Hide -> Choose menu تنظیم کنید.
سبد خرید
شروع به تایپ کردن برای دیدن پستهایی که دنبال آن هستید.