درمان زردی نوزاد در منزل

اجاره دستگاه زردی نوزاد در پردیس

اجاره دستگاه زردی نوزاد در پردیس

اگر تازگی صاحب فرزندی شده اید که بیماری زردی دارد و به دنبال اجاره دستگاه زردی در پردیس هستید، می‌توانید با معتبرترین مرکز درمان زردی و اجاره دستگاه فتوتراپی نوزاد در پردیس است تماس بگیرید و شرایط کرایه را بپرسید. ما شما را در خدمات اجاره دستگاه زردی نوزاد در پردیس یاری خواهیم کرد با بدون نگرانی و استرس زردی نوزاد خود را درمان کنید. همین حالا باشماره 09057285584 تماس بگیرید و مشاوره رایگان دریافت کنید.

مزیت اجاره دستگاه زردی نوزاد در پردیس

۱. خدمات شبانه روزی و پشتیبانی ۲۴ ساعته برای درمان نوزادان
۲. مجوز رسمی از وزارت بهداشت و درمان کشور جهت اجاره دستگاه زردی نوزاد در پردیس
۳. مجوز رسمی از اداره تجهیزات پزشکی با دستگاه هایی از ۴ تا 12 لامپ
۴. تیم پزشکی متخصص درمان نوزادان و ارسال سریع دستگاه در کمتر از یک ساعت
۵. استفاده از بهترین لامپ های دستگاه فتوتراپی یا دستگاه زردی برای درمان صحیح و قطعی
۶. ارائه مدارک لازم برای بیمه های درمانی-تکمیلی و قیمت مناسب جهت اجاره دستگاه زردی نوزاد در پردیس
۷. تضمین کامل و قطعی درمان با استفاده از دستگاه های تمام اتوماتیک جهت نظارت بر دمای بدن نوزاد.

نکات مهم و اساسی در درمان از طریق اجاره دستگاه زردی نوزاد در پردیس

 • تغذیه نوزاد:
  باید به مهمترین مورد در درمان زردی نوزاد یعنی تغذیه، توجه بسیاری شود. باید بدانید که زردی در بدن نوزاد از طریق ادرار و مدفوع خارج می‌شود. اگر تغذیه نوزاد درست نباشد، اجاره دستگاه برای درمان زردی بیهوده است. بنابراین، اولین نکته که باید به شما یادآوری شود، تغذیه نوزاد است. اگر تغذیه درست نباشد، درمان زردی با اجاره دستگاه زردی نوزاد انجام نمی‌شود و بیماری زردی کنترل نمی‌شود.
  بنابراین، باید مادران تغذیه نوزاد را به صورت کامل کنترل کنند. میزان شیر دهی برای هر نوزاد متفاوت است و با پرسیدن چندین سوال، کارشناسان زردی طب کلینیک می‌توانند به شما میزان دقیق شیر مورد نیاز نوزاد را توضیح دهند.
  علاوه بر میزان شیردهی، فواصل شیردهی و نوع شیری که باید برای نوزاد مصرف شود هم بسیار مهم است. همچنین، راهکارهایی برای جلوگیری از شیر خشکی شدن نوزاد نیز به شما توضیح داده خواهد شد. در حقیقت، نوزاد طعم شیر را نمی‌چشد و عوامل دیگری بر روی تغذیه او تأثیر دارند، پس نگران نباشید.
 • کم آبی بدن نوزاد:
  وقتی دستگاه زردی رو در منزل استفاده می‌کنید، باید به تامین آب لازم در بدن نوزاد دقت کنید. با تغذیه‌ی درست، می‌تونید از بی آبی بدن فرزندتون جلوگیری کنید.
  پوست نوزاد هم ممکنه بعد از استفاده از دستگاه خشک شده باشه. بهتره بعد از استفاده از دستگاه زردی نوزاد، بدن نوزاد رو با آب بشورید، نیازی به استحمام نیست فقط سطح پوست فرزندتون رو مرطوب کنید.
  می‌تونید از کارشناسان زردی طب کلینیک برای جلوگیری از دهیدراسیون نوزاد مشورت بگیرید.
   اینطوری می‌تونید پوست نوزاد رو نرم و تازه نگه دارید و از پدیده‌ی کم‌آبی و پوست پوست شدن جلوگیری کنید.
 •  دمای محیط:
  دمای محیط بسیار مهم است و باید به شکلی کنترل شده باشد که به دمای بیمارستان شبیه باشد. اگر دمای محیط بالا باشد، نوزاد زیر دستگاه درمانی نمی تواند بخوابد و ممکن است با گریه های مکرر به شما اعتراض کند.
  بنابراین باید دمای منزل را در ۲۴ تا ۲۶ درجه تنظیم کرد. همچنین باید توجه داشت که دمای زیر دستگاه فتوتراپی حدوداً ۲ درجه بالاتر از دمای محیط است. بنابراین اگر دمای محیط شما ۲۶ درجه باشد، دمای زیر دستگاه ۲۸ درجه است و نوزاد زیر دستگاه گریه خواهد کرد.
  نوزادان سیستم ایمنی بسیار قوی دارند و نگران سرماخوردگی نباید باشید. اما باید مطمئن شوید که نوزاد جلوی باد مستقیم قرار نمی‌گیرد. برای اندازه گیری دمای محیط می توان از دماسنج دستگاه فتوتراپی یا دماسنج های معمولی استفاده کرد و دمای منزل را مدام چک کرد. پس باید بعد از اجاره دستگاه زردی، به کنترل دمای محیط توجه کرد.
 •  فاصله نوزاد تا دستگاه:
  این دستگاه ها باید دارای مجوز رسمی از وزارت بهداشت باشند و فاصله ی استاندارد خاصی با نوزاد برای استفاده از آن ها وجود دارد. همچنین از تشک های ضخیم و حجیم زیر دستگاه استفاده نشود چون این کار باعث کاهش فاصله ی بین دستگاه و نوزاد می شود. اندازه ی فاصله بین دستگاه و نوزاد باید حفظ شود و برای این منظور از یک زیرانداز نازک استفاده کنید.

مناطق تحت پوشش در پردیس برای اجاره دستگاه زردی نوزاد

تمامی ساکنین شهر پردیس که که در فاز های زیر سکونت دارند می‌توانند از خدمات زردی طب کلینیک برای اجاره دستگاه زردی نوزاد بهره مند شوند:

 • فاز 1 پردیس
 • فاز ۲ پردیس
 • فاز 3 پردیس
 • فاز 4 پردیس
 • فاز ۵ پردیس
 • فاز 6 پردیس
 • فاز ۷ پردیس
 • فاز ۸ پردیس
 • فاز 9 پردیس
 • فاز 10 پردیس
 • فاز ۱۱ پردیس

خدمات اجاره دستگاه زردی نوزاد در پردیس یا همان اجاره دستگاه فتوتراپی نوزاد به ساکنان عزیز پردیس ارائه می شود. می‌توانید جهت دریافت مشاوره رایگان با شماره 09057285584 (معتبرترین مرکز اجاره دستگاه زردی نوزاد در پردیس) تماس بگیرید.

اجاره دستگاه زردی نوزاد در پردیس
منوی دسته های خود را در Header builder -> Mobile -> Mobile menu menu -> Show/Hide -> Choose menu تنظیم کنید.
سبد خرید
شروع به تایپ کردن برای دیدن پستهایی که دنبال آن هستید.